Ana Sayfa
20 Ekim 2021 ( 1312 izlenme )
Reklamlar

Yeniden

Herkes Erkek Kardeş ve Büşra'dan şüphelenmişti.. İ’TİRAF SONUCU KİMİN YAPTIĞI ORTAYA ÇIKMIŞTI.. Bu kadar da olmaz dedirten olayda Çoban değilmiş... O’LAY YENİDEN AÇILDI..

>>>>>

Detaylar Ortaya Çıktı
Konya’da, Metin ve Necla Büyükşen çiftinin 3 yıl önce maskeli bir kişi tarafından av tüfeğiyle ö-ldürülmesine ilişkin davada bir ö-lüm haberi daha geldi. O isim fenalaşarak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.Konya’da, Metin ve Necla Büyükşen çiftinin 3 yıl önce maskeli bir kişi tarafından av tüfeğiyle ö-ldürülmesine ilişkin, “c-inayete yardım ve yataklık” suçlamasıyla tutuklanan Mustafa Okşen, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
Alınan bilgiye göre, Konya E Tipi Ceza İnfaz Kurumu’nda tutuklu bulunan Mustafa Okşen (39), henüz belirlenemeyen nedenle fenalaştı.

Cezaevi doktorunun müdahalesinin ardından ambulansla Konya Şehir Hastanesine kaldırılan Okşen, burada yapılan müdahaleye rağmen yaşamını yitirdi.

Konya Cumhuriyet Başsavcılığınca İsmil Mahallesi’nde 3 Eylül 2018’de işlenen c-inayete ilişkin başlatılan soruşturma kapsamında, 17 Temmuz’da olayın azmettiric-isi olduğu ileri sürülen Abdullah Başdemir ve Esra Taş ile onlara yardım ettikleri belirlenen Büyükşen ailesinin komşuları Zeki Okşen ve kuzeni Mustafa Okşen tutuklanmıştı

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

şoke etti 74 bin lira maaş vereceği Türkleri bulmaya geliyor Maduro sana söylüyorum, Erdoğan sen dinle! Ev