Ana Sayfa
21 Aralık 2020 ( 347 izlenme )
Reklamlar

b'akın ne teklif etmiş.

Yıllar Sonra ortaya çıktı K'addafi Türkiye'ye b'akın ne teklif etmiş... 

>>>>

Türkiye ile uzun yıllar arası çok iyi olan Libya’nın Türkiye’ye ne kadar fedakarca yardım ettiği bir bir ortaya çıkmaya başladı Emekli Büyükelçi olan Uluç Özülker çıktığı Tv Programında çok önemli açıklamalar yaptı Libya’da Büyükelçi olarak g’örev yaptığı yıllarla ilgili çok çarpıcı açıklamalara imza attı Mısır Hakkında’da konuşan Emekli Büyükelçi çok önemli bir izahatta bulundu.

LİBYA’NIN TÜRKİYE’YE SINIRSIZ DESTEĞİ
Emekli Büyükelçi Uluç Özülker, Libya’nın devrik lideri Muhammer K’addafi ile ilgili çarpıcı i’tiraflarda bulundu Özülker A’BD Türkiye’ye Kıbrıs H’arekatından sonra çok a’ğır bir A’mbargo uygulamış Türkiye’nin o zamanlar elinde olan f4 jetlerinin lastiğini bile bize vermemişti ama o dönem K’addafi hangarlarını açıp istediğini al demişti.

K’ADDAFİDEN TÜRK BÜYÜKELÇİYE TEKLİF GELMİŞ

Açıklamalarını sürdüren emekli Büyükelçi K’addafi ile konuşmuştuk. Bana Türk o’rdusuna hayranım. Yürek var yürek dedi ve Hangarlarının kapısını bize açtı A’BD’den alamadığımız Uçak lastiklerini o dönem Libya bize vermişti dedi

MISIR VE AKDENİZ AÇIKLAMASI
Emekli Büyükelçi açıklamalarına şöyle devam etti Mısır’ın bir deniz h’arekatı yapıp gelip Türkiye’ye z’arar verebilecek kapasitede değil. Libya’daki varlığının sebebi ise İ’srail ile buldukları doğalgazdır. Libya’da her zaman ağırlığı vardır. Mısır’ı kullananlara bakmak lazım. Ortadoğu’da bir denge oluşturulmaya çalışılıyor.

21. Yüzyılda müthiş bir gelişmelerle karşı karşıya kalmış durumdayız Bugün eğer Batılı ülkeler bu kadar m’ücadeleye giriyorsa ve bu refahlıkları s’ömürgeden kaynaklı olduğu içindir ve bu rahatlarını kaybetmek istemedikleri için Libya konusunda bu kadar ısrarcılar dedi.

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

bizzat görüştüm" Kardes Son dakika Usta oyuncu vefat etti Gemi battı