Ana Sayfa
15 Ekim 2020 ( 733 izlenme )
Reklamlar

Bakın ne cevap verdi

 Fransız gazeteci Aliyev'e sordu Kaç tane Türk S'ihanız var Aliyev gülerek b'akın ne cevap verdi 

>>>>

Türkiye’nin sağladığı büyük destek ile E’rmenistan’ın tam 1 milyar dolar değerinde A’skeri araçlarını s’avunma sistemlerini imha Eden Azerbaycan o’rdusu yoluna emin adımlarla devam ediyor a’teşkes sadece kağıtta kaldı ilerleme son hız devam ediyor Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev Fransız 24 kanalına bir mülakat verdi Muhabir Aliyev’e kaç tane Türk S’iha’nın var diye sorunca İlham Aliyev kahkaha atarak çok güzel bir cevap verdi.

YETERİNCE S’İHAMIZ VAR CEVABINI VERDİ
Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Fransız kanalına verdiği röportajda Türk drone’larının E’rmenistan k’uvvetlerine karşı elde ettiği başarıyı vurguladı İ’şgalci E’rmenistan’a karşı yürüttüğü m’ücadelede, büyük z’aferler elde etmeye devam eden Azerbaycan, Türkiye’den aldığı İHA ve S’İHA’larla başarısına başarı katıyor.

E’rmenistan’ın i’şgal hareketinin seyrini değiştiren bir başarı sergileyen Türk Bayraktar TB2 sayesinde sahada birçok z’afer elde eden Azerbaycan, her fırsatta Türkiye’yle olan dayanışmasının da altını çiziyor.

“YETERİNCE ÇOK DRONE’UMUZ VAR”

France 24 kanalına konuşan Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, verdiği röportajda Türk İHA’larının saha ç’atışmasında E’rmeni k’uvvetlerine büyükz’arar verdiğini açıkladı.

Fransız muhabirin “Kaç tane Türk drone’unuz var?” sorusuna gülerek “Yeterince var” yanıtını veren Aliyev, sayı vermenin güvenlik açısından doğru olmadığını vurguladı.

Türk İHA’ları sayesinde 1 milyar dolardan fazla E’rmeni mühimmatının yok edildiğini söyleyen Aliyev tüm s’ilahlarını bir yana koyarak en büyük başarıyı İHA’larla elde edildiğini dile getirdi

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Pes artık Açıklama bakın nereden yayılmış Asla Kullanmayacaksınız!