Ana Sayfa
11 Ocak 2021 ( 4236 izlenme )
Reklamlar

Erdoğan büyük bir savaşa girdi! Okuyun bu savaşın ne anlama geldiğini anlayın

Erdoğan büyük bir savaşa girdi! Okuyun bu savaşın ne anlama geldiğini anlayın..........


Ebubekir Sofuoğlu: Erdoğan büyük bir savaşa girdi!
Profesör Doktor Ebubekir Sofuoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın faiz lobisiyle büyük bir savaşa girdiğini, Erdoğan'ın seçim riskine rağmen faiz yükseltmediğini ve bunun bir devrim olduğunu söyledi.

Ebubekir Sofuoğlu: Erdoğan büyük bir savaşa girdi!

 YENİAKİT.COM.TR  Sakarya Üniversitesi Öğretim Üyesi Profesör Doktor Ebubekir Sofuoğlu, doların yükselmesiyle ilgili, "Cumhurbaşkanı Erdoğan seçim riskine rağmen faiz ve faiz lobisiyle büyük bir savaşa girdi." diyerek 'Cumhurbaşkanı'nın arkasında durun' çağrısı yaptı. 

TÜRKİYE'YE EKONOMİK SALDIRI BAŞLADI

Türkiye'yi gezi eylemleri, 17-25 Aralık kumpasları, terör sorunu gibi yollarla deviremeyenler, şimdi de ekonomik saldırıya başladı. 

DOLAR 5.100 Ü  GÖRDÜ

Türkiye'nin faize karşı yaptığı her çağrıdan sonra yükselişe geçen dolar, bugün de rekor seviyeyi gördü . 

FAİZ ÇAĞRILARI BAŞLADI

Dolar sorununun planlı saldırı olduğunun en büyük kanıtlarından biriyse, uluslararası kuruluşlar ve ekonomistlerin Türkiye'ye acilen faiz yükseltme çağrısında bulunmaları oldu. 

"ERDOĞAN FAİZ LOBİSİYLE SAVAŞA GİRDİ"

Türkiye'ye karşı başlatılan dolar saldırısıyla ilgili sosyal medya hesabı üzerinden yorum yapan Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu, "Savaş ortamında bile yani, Fırat Kalkanı'nda(6ay) 2,95-3,58, Afrin'de(2ay) 3,79-3,92 seviyesinde kalan doların bugün ne savaş ne de kayda birşey olmamasına rağmen yükseltilmesi ASLA NORMAL DEĞİLDİR. Doların Yükseltilmesi de 15 Temmuz gibi Türkiyeye bir operasyondur. AKLINI KULLAN" diye yazdı. Faiz yükseltmenin kalıcı bir çözüm olmadığını vurgulayan Sofuoğlu şöyle yazdı: 

"Erdoğan yeni bir savaşa giriyor: Faize karşı açtığı savaş. Döviz yükselirse sen faizi yükseltirsin. Fakat bu kalıcı kurtuluş sunmayan bir kısır döngü, bir bataklık. Cumhurbaşkanı da faizleri yükseltmiyor. İşte bu da başka bir devrim ve sonu güzel olacak İnşallah. Dua."Erdoğan'ın sayısız hizmetinin faiz lobisiyle girdiği savaşa denk olduğunu belirten Soğuoğlu şu ifadeleri kullandı: 

"Değerli arkadaşlar Sanırım anlaşılamadı! Erdoğan seçim riskine rağmen FAİZ ve FAİZ LOBİSİYLE BÜYÜK BİR SAVAŞA GİRDİ. CB'nin sayısız hizmetlerinin tamamı Faizle girdiği bu savaşa DENK hizmettir. Başardığımızda 1852den beri 166 yıllık sömürüden kurtulacağız. CB'nin ARKASINDA DURUN." 

yeniakit.com.tr

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

yanlış yaptık Erdoğan’dan dikkat çeken adım. Birde perde arkasını okuyun Rusya'yı Çok Kızdıracak Cennet Hurması