Ana Sayfa
20 Şubat 2021 ( 1071 izlenme )
Reklamlar

evlenirler

80’lik ihtiyar 25 yaşındaki kıza aşık olur ve evlenirler
>>>>
80’lik ihtiyar 25 yaşındaki kıza aşık olur ve evlenirler. Küçük kasabada büyük olay yaratan evlilik memnun mesut devam ederken bir yıl sonra ihtiyar adam karısını doğum yapmak üzere hastaneye getirir.                                                        Herkes şaşkınlık içindedir. Derken hemşire gelip adamı tebrik eder, Bu mükemmel birşey! Bu yaşta bunu nasıl başardınız ?

Eee der ihtiyar, Motoru sıcak tutacaksın kızım!

Ertesi yıl 80’lik ihtiyarın 25’lik karısı tekrar hamile kalır ve yine aynı hastaneye gelirler. Hemşire yine büyük bir şaşkınlık içinde,

-Tebrik ederim, bu olağanüstü birşey! deyince ihtiyar kıs kıs güler,

Sana söyledim. Motoru sıcak tutacaksın!

Bir sonraki yıl, ihtiyarın karısı yine hamiledir ve karısı doğumhanede iken gelen hemşire ihtiyara,

-Vay be ne erkekmissin! der.

İhtiyar:

– Motoru sıcak tutacaksın diye cevap verince hemşire atılır:

– Eh artık yağı değiştirsen iyi olacak. Bu seferki zenci.

Bonus Fıkra

Topal Eşek

Bir zenci pazarda topal bir eşek satıyormuş. Japonun biri eşeği incelemiş. Sağına soluna, ayağına, dişine bakmış ve basmış parayı eşeği satın almış.

Komşuları, “Yahu topal eşeğe bu kadar para verilir mi, amma dolandırıldın be!” diyerek üzerine varınca Japon: “Bakmayın eşeğin topal olduğuna, hayvanın ayağına çivi batmış, çiviyi çıkardım mı haftasına varmaz eşek düzelecek.” demiş.

Komşular durur mu, doğru zenciye gidip, “Ya ne yaptın sen, eşek topal diye ucuza kaptırdın, meğer eşeğin ayağında çivi varmış, eşek onun için topalmış.” deyince, zenci: “Ne diyorsunuz be! Hayvan zaten topal, o çiviyi ben çaktım!” der.

Komşular tekrar Japona gidip, “Kazığı sen yemişsin, eşek zaten topalmış satılırken anlaşılmasın diye ayağına çiviyi zenci çakmış.” deyince bir an düşünen Japon:

“Vay zenci vay!.. Verdiğimiz para da sahte olmasa herif bizi dolandıracaktı.” der.


Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

açıklama Kistleri ve Tümörleri Temizleyen Tarif VİZYONSUZLAR Kanser diye bir şey yok sadece B17 vitamini eksikliği var.