Ana Sayfa
17 Ekim 2020 ( 343 izlenme )
Reklamlar

Fransa şok

Fransa'yı Ş'oke eden hamle O Avrupa Birliği Ülkesi Türkiye'ye A'sker gönderiyor..


>>>>

Avrupa Birliğine üye ülkeler arasında Türkiye ile iyi ilişkiler içerisinde olan Ülkeler’de var Türkiye’ye A’sker gönderme kararı alan Türkiye ile çok iyi ilişkiler içerisinde olan Polonya Fransa’nın telkinlerine aldırış etmedi Polonya Cumhurbaşkanı olan Andrzej Duda, Türkiye’nin NATO m’üttefiklerine yaptığı çağrıya olumlu yanıt verdiklerini söyledi Polonya Cumhurbaşkanı Andrzej Duda, Türkiye’ye a’sker gönderme kararına onay verdi.

TÜRKİYE AVRUPA BİRLİĞİNE İÇTEN HÜKMEDİYOR

Polonya Ulusal Güvenlik Bürosu Başkanı Pawel Soloch, NATO g’örevi kapsamında Türkiye’ye 80’e yakın a’sker gönderme kararı aldıklarını belirtti Çok yakın bir zaman içerisinde A’skerleri gönderileceğini açıkladı Ankara’nın Suriye Türkiye sınırında yaşanan durum sonrası NATO’daki müttefiklerine yaptıkları çağrıya olumlu yanıt verdiklerini açıklayan Soloch, yakın zamanda a’skerlerin ülkeye gideceğini söyledi.

Soloch, a’sker gönderme işleminin c’ephe g’örevi olmadığını belirterek muharip olmayan bir k’uvvet gönderileceğini kaydetti Polonya, Türkiye’ye devriye ve keşif uçağı göndereceklerini belirten Soloch, birliklerin Türkiye, Doğu Akdeniz ve Karadeniz’de faaliyet göstereceğini söyledi Türkiye ticaret hacmini ve bağlantılarını kullanarak Avrupa Birliğinde birçok ülke ile önemli yakınlaşmalarda bulundu Türkiye her geçen gün dahada g’üçleniyor

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bakin kim ACİLEN Doktora Son dakika... ABD'ye nota! Amerika gidecek Rusya kalacak peki Türkiye gerçekten ne yapacak. İşte ..