Ana Sayfa
22 Ekim 2020 ( 1703 izlenme )
Reklamlar

Kızın odasi

Kızın odası ve anahtar deliği ve sabah uyandığımızda öğrendiğim gerçek>>>>>

Bir gece bir evde misafir kalmam gerekti. Özel bir iş için bir yere giderken yolda kalmam ve eve sığınmamdan sonra yaşadıklarıma bir anlam veremedim.

Anlam veremediğim olay gece yarısı yaşandı ve sabah olunca herşeyi öğrendim.
Kapıyı sevimli yaşlı bir çift açana kadar tıkladım.Durumumu açıkladım. Sabah olup yardım çağırana kadar evlerinde kalmamda ısrar ettiler. İlk önce tekliflerini kabul etmeye korktum ama iyi niyetli olduklarına kanaat getirip tekliflerini kabul ettim.Bana lezzetli bir yemek pişirip yatacağım odaya götürdüler.
Holde yürürken başka bir kapının önünden geçtik, bana :


Kızımızın odasına girme.” dediler.Bunun biraz tuhaf olduğunu düşündüm ama ev benim değildi bu yüzden ricalarına saygı
duydum. Gece saat 3’te uyandım ve banyoya gittim.Meraklıydım, bu yüzden kızın odasının kapısının anahtar anahtar deliğinden odaya baktım.Duvara doğru küçük bir kızın sandalyede oturduğunu gördüm.Cezalı olduğunu düşündüm ve rahatsız etmek istemedim.Banyoya gidip yeniden odaya geri döndüm. Birkaç saat sonra 4:30 civarı çok susadım.Su almak için odamdan çıktım ve mutfağa yöneldim.Kızın odasından geçerken yeniden merakıma yenilip anahtar deliğindne baktım.Tek gördüğüm kırmızıydı. Bu yüzden odanın her tarafını anahtar deliğide dahil kırmızıya boyadıklarını düşündüm. İçim içimi kemirdi, ne oluyordu böyle Sabah uyandığımda aşağı inip yaşlı çifte evlerindne kalmama izin verdikleri için teşekkür ettim.Bana baktılar dikkatli gözle, bende onlara.Bana önemli olmadığını söyleyip gecemin nasıl geçtiğini sordular. “İyi geçti” dedim ve onlara kızlarının odasında ki boya seçimlerini beğendiğimi söyledim.

“Ne boyası ?” diye sordular.Kızları ile ilgili özel bir şey olup olmadığını sordum.Birkaç yıl önce öldüğünü ve tek kırmızı bir gözünün olduğunu söylediler. O an anladım ki gördüğüm kırmızılık kızın bana anahtar deliğinden geri
bakan kırmızı gözünden başka bir şey değildi

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

ABD’nin füzeleri artık çöp oldu! Havada imha edilecek Portakal kızdı Bu alışkanlıktan vazgeçin Skandal sözler