Ana Sayfa
16 Ekim 2020 ( 84 izlenme )
Reklamlar

Küstah açıklama

 Almanya'dan K'üstah Türkiye açıklaması B'akın bizi neyle Suçladılar...


>>>>

Türkiye’ye karşı ikili oynayan Ülkelerin başında en çok ihracat yaptığımız ülkelerden biri olan Almanya geliyor bir Türkiye’nin tarafında olan bir Yunanistan’ı destekleyen bazende Arabulucu olmak isteyen Almanya’nın ne yaptığı belli değil AB Liderler Zirvesi sonrası konuşan Almanya Başbakanı Angela Merkel h’addini aşan ifadeler kullandı Şansölye Angela Merkel, Türkiye’nin Doğu Akdeniz’de g’erilimi tırmandırdığını iddia etti.

ANGELA MERKEL TÜRKİYEYİ S’UÇLADI

Avrupa Birliği Liderler Zirvesi’nin ardından Almanya Başbakanı Angela Merkelaçıklamalarda bulundu Akdeniz’in doğusunda meşru hakları çerçevesinde faaliyetlerde bulunan Türkiye’yi hedef alan Merkel, h’addini aşan ifadeler kullandı.

İşte Merkel’in o f’iyasko sözleri:

AB olarak, Türkiye’nin Akdeniz’de attığı adımların g’erilimi daha arttırdığına mutabık kaldık. İlişkileri iyileştirmek hem Türkiye’nin hem AB’nin çıkarına dedi Fransa’da Yunanistanın tarafını tutuyor
Doğu Akdeniz’de g’erilimi gereksiz yere artıran Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, Türkiye hakkında k’üstah bir açıklama yaptı.

Belçika’nın başkenti Brüksel’de AB LiderlerZirvesi sonrası basın toplantısı düzenleyen Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, ele alınan konulara ilişkin açıklama yaptı Makron Türkiye ile ilgili “Avrupa diyalog için hala hazır. Fakat Türkiye aynı tavırla devam ediyor. Güney Kıbrıs ve Yunanistan’a desteğimizi belirttik” açıklaması yaptı.

Dağlık K’arabağ konusuna değinen Fransa Cumhurbaşkanı, taraflara a’teşkes çağrısında bulunarak anlaşmaya varılması gerektiğini vurguladı her alanda iyice köşeye sıkışan Fransa artık eskisi gibi Türkiye’ye yönelik k’üstah açıklamalar yapamıyordu geçen ay Makron Türkiye ancak güçten anlar diyerek h
addini aşmıştı

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Libya’dan cevap Ona Şöyle Seslenir: Erdoğan, ABD'nin küstah tehdidini açıkladı! Çok sayıda