Ana Sayfa
16 Nisan 2021 ( 1584 izlenme )
Reklamlar

Sokaklar

Ebubekir Soguoğlu'ndan Ş'ok eden sözler Sokakları karıştıracaklar b'akın nasıl.. 


>>>>

Türkiye’nin önemli Tarihçi ve yazarlarından biri olan Prof dr. Ebubekir Sofuoğlu g’ündemi s’allayan önemli açıklamalar yaptı üst aklın S’algın üzerinden yaptığı p’lanlara değinen Sofuoğlu önemli bilgileri peş peşe açıkladı Sakarya Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Ebubekir Sofuoğlu, dünyayı etkisi altına alan S’algın ile ilgili olarak çok çarpıcı açıklamalarını peş peşe yaptı çok çarpıcı olan açıklamaları işte şöyle

BAZI DEVLET BAŞKANLARINI D’EVİRMEK İSTİYORLAR

S’algın sadece bir sebeptir. Asıl sonucunu bekleyin. Dünyada ö’lümler artsın diye bunu yapmadılar ç’ip takacaklar. B’itcoin devreye girecek. Dijital bir dünyaya geçeceğiz. S’algın gibi yine hazırlık yapıyorlar. V’irüs nedeniyle insanları evlere tıkadılar.

İnsanların bağımsızlığını ellerinden aldılar. Bill G’ates’in hamleleri burada izlenmelidir. Devlet başkanları bu b’eladan kendilerini kurtarmaya yönelik hamleler yapıyor. Ama Bill Gates gibi isimler devreye girip oyun bozanlık telaşı içerisindeler. Küreselciler, bizi bize k’ırdırıyor. Ülkeler ekonominin çarklarını yeniden çevirmeye başlayınca birileri çıkıp ‘Yeni dalgalar gelecek’ diyerek insanlığı k’orkutuyor. Hedefi nedir? İnsanları içeride tutup sokağı karıştırmaktır.

AÇLIKLA T’EHTİT EDECEKLER

Dünyada 3 Milyon üzerinde hayatını kaybeden var. Bunlar bizi aç kalmakla t’ehdit etmeye çalışıyorlar. Ekonominin çarklarını çevirmeyi e’ngelliyorlar. İnsanlar karnı aç kalınca, sokağa dökülür. Şimdi aynısını yapacaklar. Devlet Başkanlarını net bir şekilde e’ngelliyorlar. ‘Yapamazsınız’ diyerek sürekli k’orkutuyorlar. Hedef ne? İnsanları işsiz bırakmak ve devlet yöneticilerini d’evirmektir.

SOKAKLARI KARIŞTIRMAYA ÇALIŞIYORLAR
Sıkı durun S’algın üzerinden sokakları karıştıracaklar. I’MF kredi verdiği ülkelere ç’ip takma şartı getirmeye başladı. Başlarındaki devlet liderleri nedeniyle A’BD, Çin, Rusya ve Türkiye’ye şu an ç’ip taktıramazlar. O yüzden liderleri d’evirmek için ellerinden gelen herşeyi yapacaklar diye konuştu

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

F16 Kuruluş Osman açıklaması b'akın ne zaman BABASINI DUYUNCA