Auto-Created-3
27 Aralık 2018 ( 259 izlenme )
Reklamlar

Eğer alüminyum folyoyu ayaklarınıza sararsanız…

Eğer alüminyum folyoyu ayaklarınıza sararsanız…

Alüminyum folyonun kullanım alanları şaşırtıyor Alüminyum folyo hemen hemen tüm mutfaklarda bulunabilen malzemelerden biri. Peki, çoğunlukla fırın yemeklerinde ve artan yemekleri sarmakta kullandığımız alüminyum folyoyu kendinize sarmayı hiç düşündünüz mü?

Amerikalı araştırmacılar, doktorların taze yanıkları folyo ile tedavi etmelerini öneriyor. İlk önce, yarayı dikkatle temizleyerek, yanık üzerinde oluşan suyu temiz bir havluyla temizleyin. Merhem sürün ve üzerine gazlı bez sarın. Gazlı bezin üzerine de folyoyu sarın. Bantla sabitledikten sonra acı hafifleyene dek bekleyin.Çok fazla yorgun ve halsiz bir görüntünüz varsa alüminyum folyo sizin eski halinize dönmenize yardımcı olacak.

Birkaç ince folyo şeridini yırtın ve dondurucuya yerleştirin. 23 saat sonra onları alın. Yanaklarınıza ve göz kapaklarınıza koyun. Kaslarınızın rahatladığını ve gevşediğini göreceksiniz.Alüminyum folyo, ağrılı artrit, gut veya siyatik hastalığı olan insanlar için gerçek bir hayat kurtarıcı olabilir. Ağrılı bölgeye folyo sarmaya çalışın ve hareketlerinizi sınırlandırmaya dikkat edin. Folyoyu bir gece veya bir gün bırakın.Alüminyum folyo yöntemini deneyen insanların bir çoğu ayaklarına alüminyum folyo sararak hiçbir ilaç kullanmadan bu yöntemle gribi atlatabildiklerini söylüyorlar

.Birçok grip belirtisini alüminyum folyo kullanarak ve hiçbir ilaç almadan atlatabilirsiniz. Ayaklarınızı yaklaşık 57 kat folyo ile sarmayı deneyin. Folyo, antiinflamatuar özelliklere sahiptir ve bazı soğuk algınlığı semptomlarınıza karşı yardımcı olabilir. Ayaklarınızı iki saat nefes almasını sağlayın ve aynı işlemi tekrarlayın. Birkaç gün içinde bir gelişme göreceksiniz. Semptomlarınız bir haftadan uzun sürerse vakit kaybetmeden doktorunuza görünmelisiniz.

Bunu paylaş:

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Türkiye için harekete geçtiler Bir gecede uçukları iz kalmadan geçirin.. Bel Fıtığına Taşköprü Sarımsağı Faydaları..ZEYTİNYAĞI ile BİRLEŞEN TAŞKÖPRÜ SARIMSAĞI BEL FITIĞINA ÇARE OLUYOR..! İşte en erken emekli olunan ülke