Auto-Created-3
13 Mart 2024 ( 2493 izlenme )
Reklamlar

Makinenize Aspirin Atın

İnanılmaz Bir Etkisi Var: Hemen Deneyin Çamaşır Makinenize Aspirin Atın


>>>>


Çamaşır Yıkarken üç adet bundan ekleyin makineden çıkınca sonuç inanılmaz..Çamaşır yıkarken daha önce duymadığınız şaşırtan bir sırdan bahsedeceğiz.

Aspirini genelde sadece ilaç olarak kullanırız. Oysa onu maske olarak kullanan bile var. Peki çamaşır makinesi için kullanımı olduğunu daha önce duydunuz mu?

Bilmediğiniz bazı sırlar gerçekten evde işinizi kolaylaştırabilir.Şimdi bahsedeceğimiz bu küçük sırrı denediğinizde sonuca inanamayacaksınız.Denedikten sonra sizlerde arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. İşte aspirinin bilinmeyen sırrıyla ilgili herkesin bilmesi gereken tüm detaylar. Bu yöntemle çamaşırlarınız çok farklı olacak çok…Kıyafetler bir kere grileştiğinde her yıkamada daha da kötü bir hal alır. Ancak bununla başa çıkmanın sandığınızdan daha kolay bir yolu var!


Çamaşır makinesine birkaç adet aspirin atmak! Sonuç düşündüğünüzden de etkili olacak!Tek yapmanız gereken, beş adet 325 mg aspirin tableti almak ve onları 2 litre sıcak suda çözmek. Onları suda çözmek daha hızlı etki göstermelerini sağlayacaktır.Böylece kıyafetlerinizi aspirinle temizlemek için:2 litre sıcak suda 5 adet aspirin eritin.Çamaşırlarınızın yıkaması bittiğinde, kıyafetlerinizi bu karışıma koyun.8 saat veya gece boyunca bekletin.


(Kıyafetleri tamamen suyun içine batırmaya özen gösterin.)Daha sonra çamaşırları çıkarın veya makinenizin normal yıkamasında bir tur çalıştırın.Aslında çamaşır makinesine de atabileceğiniz aspirinleri bu şekilde suda çözerek kullanmak çok daha kalıcı etki yaratır.Gri ton sorununu çözmenin yanı sıra, bu basit numara çamaşırlarınızdaki lekelerin de ortadan kalkmasına da yardımcı olur.Kan lekelerini çıkarmak için de aynı yönteme baş vurabilirsiniz. Ancak bunun için aspirini soğuk suda çözüp 2 saat süreyle kıyafetlerinizi bu suda bekletmeniz gerekir.Kan lekelerinin sıcak su ile çıkması imkansızdır çünkü sıcak su kanın içindeki proteini toplar bu da lekelerden kurtulmanızı zorlaştırır.Aspirini bu kadar etkili kılan şey, şaşırtıcı sonuçlar veren asitli yapısıdır. Gördüğünüz gibi, pahalı temizlik ürünleri satın almak yerine aspirin gibi ucuz ve kolay bir ürün ile zor lekelerden kurtulabilirsiniz!

Önerilen Videolar

Reklamlar

Bunlar da İlginizi Çekebilir

valilik binasına gider.. Ve Türklerin İntikam Savaşı Başlıyor Araç satışında yeni oyun GÖRMEDİM DUYMADIM DEMEK YOK! RESMİ GAZETE YAYINLANDI VE ARTIK HERKESE ZORUNLU